Taneční klub STK PRAHA

Vinohradská 2396/184 (budova Casablanca), Praha 3 − Vinohrady

Travesti Show Golden Cats

plukovníka Mráze 1190/10, Praha 10 − Hostivař

MUSICA DOLCE VITA

Nad Krocínkou 645/70, Praha 9 − Vysočany

NEMOROS s.r.o.

Rybná 716/24, Praha 1 − Staré Město

Baletní škola Coppelia

Ostrovského 253/3 (Ženské domovy, přízemí), Praha 5 − Smíchov

Originální hudební divadlo Praha

Podle lomu 27/6, Praha 5 − Třebonice

PartyLeaders – Martin Hrubý, DiS.

Praha
OTEVŘENO (nonstop)

Umělecká agentura THOMAS, s.r.o.

Komárkova 1294/10, Praha 4 − Chodov

Pianista MICHAEL GARLIK

K Sadu 530/3, Praha 8 − Troja

Kapela THM

Husinecká 793/23, Praha 3 − Žižkov

Škola starého tance

Vyšehradská 320/49 (Benediktinské opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích), Praha 2 − Nové Město

Acubens

Na Petynce 1010/134, Praha 6 − Břevnov

Skupina historického šermu MRAČTÍ

Na Lepším 1261/8, Praha 4 − Nusle

Dance Productions s.r.o.

Na Marně 477/3, Praha 6 − Bubeneč

SALSA-CLUB.cz

Lesnická 1154/6, Praha 5 − Smíchov

Pavel Ponzer

náměstí Dr. Václava Holého 1054/13, Praha 8 − Libeň

ORM – organization recording of music

Nad Svahem 1762/15, Praha 4 − Krč

DP IMAGE DESIGN, s. r. o.

Vyšehradská 423/27, Praha 2 − Nové Město
OTEVŘENO (Zavírá v 18:00)

Color Club

Baštýřská 564, Praha 9 − Hostavice

Taneční škola Timedance

Myslíkova 2020/4, Praha 2 − Nové Město

Firelovers.cz

Kbelská 648/1, Praha 9 − Hloubětín

ExtravaDansa CZ, s. r. o.

Na Valech 273/28, Praha 6 − Hradčany

Rostislav Jankovec

Lhotská 2202/30, Praha 9 − Horní Počernice

SKYMUSIC

Praha

Umělecká agentura Dendy

Národní obrany 789/49, Praha 6 − Bubeneč

Český komorní orchestr, o.p.s.

Bělehradská 58, Praha 2 − Vinohrady

agentura Vipakce s.r.o.

Rybná 716/24, Praha 1 − Staré Město
OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

ONE & ONE Company s.r.o.

U Průhonu 466/22, Praha 7

Ivan Rössler - Umělecká agentura

Nikoly Vapcarova 3268/3, Praha 4 − Modřany

Společenství Molechet

Keteňská 1323/19, Praha-Horní Počernice

SHŠ Gryf

Vladislavova 44/10, Praha-Nové Město

Folklorní sdružení VONIČKA

Pod Betání 850/10, Praha-Kunratice

Canti di Praga

Kafkova 547/29, Praha-Dejvice

Spolek sv. Simeona

Bellušova 1823/45, Praha-Stodůlky

Taneční kroužek Tango, o. s.

Na Vaňhově 172, Praha-Běchovice

Ing. Daniela Čaloudová - Taneční Show

Modrá 1980/8, Praha-Stodůlky

EVERGREENY

Třebešovská 2256/109, Praha-Horní Počernice
OTEVŘENO (Zavírá v 23:00)

Taneční škola - Astra Praha

Novozámecká 715, Praha-Hostavice

Alla Danza

Kamenická 655/54, Praha-Holešovice

Lev Rybalkin

Přemyslovská 1659/33, Praha-Žižkov

CTS MišMaž

Laudova 1019/11, Praha-Řepy

Chorea Historica

U jezera 2035/26, Praha-Stodůlky

Kateřina Romansová & The Band

Poděbradská 88/55, Praha-Hloubětín

Taneční škola Start

Lesnická 1152/4, Praha 5 − Smíchov

Saxofonové kvarteto Bohemia

Nad přehradou 406, Praha-Horní Měcholupy

Maledictus

Michelská 698/79, Praha 4 − Michle

Sdružení přátel dětského pěvěckého sboru Radost Praha

Šimáčkova 1452/16, Praha-Holešovice

Agentura Myš a Maš - Kristýna Radějová

Šantrochova 6, Praha-Břevnov

SHŠ Rytíři řádu Růže

Šmeralova 359/17, Praha-Bubeneč

Eve Quartet

Nušlova 2258/2, Praha-Stodůlky